




Cheie combinată din oțel CrV cu capat deschis și cutie dodecagon de 19mm, lungime 245mm. Finisajul cromat lustruit și duritatea 42-49 HRC asigură rezistență la uzură și durabilitate pe termen lung. Cu 72 de dinți și zrăgănitor integrat, clichetul oferă control precis și eficiență în ateliere. Capul flexibil permite acces ușor în spații înguste și unghiuri dificile.
| Mărimea | 19 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 245 mm |
| Lățimea cheii cutie | 37.6 mm |
| Grosimea cheii inelare | 11.2 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 40.8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9.5 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Comun | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.