





Cheie combinată premium cu clichet reversibil și 72 de dinți pentru control fin. Mărime 23mm, lungime 290mm, fabricată din oțel CrV cu duritate 42-49 HRC și finisaj crom lustruit. Include cap cutie dodecagon și cap deschis, cu suprafață inducție-întărită. Dispune de comutator sens rotație și zrăgănitoare integrate. Finisarea lucioasă oferă confort și durabilitate în utilizare intensă.
| Mărimea | 23 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 290 mm |
| Lățimea cheii cutie | 43.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 13.7 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 44.9 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.