





Cheie profesională combinată cu clichet reversibil și 72 de dinți, cu capă cutie dodecagon și deschisă. Mărime 17 mm, lungime totală 225 mm. Fabricată din oțel CrV cu duritate 42-49 HRC, finisaj cromat și lustruit, patul fin șlefuit. Comutator de sens integrat pentru schimbarea rapidă a direcției.
| Mărimea | 17 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 225 mm |
| Lățimea cheii cutie | 34.5 mm |
| Grosimea cheii inelare | 10.5 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 38 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.7 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.