





Cheie combinată cu clichet reversibil, dimensiune 12 mm, executată din oțel CrV cu tratament de inducție și finisaj cromat-lustruit. Dispune de 72 de dinți pentru acționare precisă și comutator de sens de rotație. Lungime totală 170 mm, cap deschis și cap în cutie dodecagon cu dimensiuni optimale pentru manevrare confortabilă. Duritate 42-49 HRC și suprafață lustruită asigură rezistență și durabilitate pentru aplicații în atelier.
| Mărimea | 12 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 170 mm |
| Lățimea cheii cutie | 26 mm |
| Grosimea cheii inelare | 8.9 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 27.1 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 6.5 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-49 HRC |
| Zrăgănitoare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.