



Cheie combinată cu clichet 11 mm, lungime 165 mm, fabricată din oțel CrV și finisată în crom lustruit. Dotată cu 72 de dinți pentru control precis, capetele sunt tratate optic și oferă o presă robustă pentru lucrul zilnic în ateliere și domiciliu.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 11 mm |
| Brand | VOREL |
| Lungime totală | 165 mm |
| Grosime | 8.1 mm |
| Lățimea cheii cutie | 22 mm |
| Grosimea cheii inelare | 8 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Material de zornăială | 60Si2Mn |
| Numărul de dinți | 72 |
| Comutator de sens de rotație | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.