



Cheie combinată din oțel carbon de 65 mm, cu cap deschis și cap inelat dodecagon. Lungimea totală de 700 mm și finisajul cromat satin asigură durabilitate și ușurință în muncă. Duritate 42-48 HRC cu unghi de cap de 15° și sistem AS-DRIVE pentru control superior. Ideală pentru utilizare în atelier pe diverse piulițe și șuruburi.
| Mărimea | 65 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 700 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 118 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 23.5 mm |
| Lățimea cheii cutie | 94 mm |
| Grosimea cheii inelare | 31 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.