

Cheie combinată profesională 38 mm cu cap dodecagon și deschis, fabricată din oțel carbon tratată termic la 42-48 HRC. Design ergonomic cu AS-DRIVE pentru aderență superioară și unghi de 15° pe cap. Finisaj cromat și satin, lungimea totală de 466 mm asigură confort și control maxim în ateliere și servicii mecanice.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 38 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 466 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 77,2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 14 mm |
| Lățimea cheii cutie | 57,5 mm |
| Grosimea cheii inelare | 17.9 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.