

Cheie combinată din oțel carbon tratat termic (42-48 HRC), lungimea 470 mm, specifică pentru lucrările în atelier. Cap deschis și inele dodecagon asigură o prehensiune sigură pe piuliță și șuruburi. Finisaj cromat satin de calitate, cu unghi de 15° pentru acces optim. Diametru 36 mm, dotată cu sistemul AS-DRIVE pentru performanță maximă.
| Mărimea | 36 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 470 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 78 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 13.4 mm |
| Lățimea cheii cutie | 54,8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 17.3 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.