

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată de înaltă calitate cu cap deschis și inel, fabricată din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC. Lungimea totală de 269mm asigură o manevră confortabilă, iar finisajul cromat-satin protejează contra coroziunii. Capul inelar dodecagon (12 fețe) cu unghi de 15° și tehnologia AS-DRIVE oferă o prehensiune superioară. Potrivită pentru aplicații industriale și lucrări de mecanică precisă.
| Mărimea | 22 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 269 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 48.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 9 mm |
| Lățimea cheii cutie | 32.2 mm |
| Grosimea cheii inelare | 13.1 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.