

Amplificator de forță profesional cu ieșire de cuplu 5800 Nm și raport pârghiei 1:66. Lungime 380 mm, suport de scule 1″, finisaj fosfatat pentru protecție împotriva coroziunii. Setul include amplificatorul mecanic, arbore auxiliar și 2 prize hexagonale (32 mm, 33 mm). Ideal pentru aplicații industriale și servicii mecanice cu imbinări filetate mari. Masă 7 kg, construcție robustă CrV.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1" (25.0 mm) |
| Brand | YATO |
| Lungime | 380 mm |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| Ieșire cuplu | 5800 Nm |
| Raportul pârghiei | 1:66 |
| Dimensiunea capacului | 17-41 mm |
| Masa | 7 kg |
| Numărul de piese din set | 4 |
| Setați conținutul | amplificator mecanic de cuplu |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.