

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie combinată 21mm din oțel CrV 6140 cu duritate 48-52 HRC, lungime totală 259mm. Capul inelat dodecagon cu unghiul de 15° asigură prindere sigură, iar finisajul cromat și satin protejează asupra coroziunii. Dotată cu sistem AS-DRIVE pentru eficiență maximă în aplicații industriale.
| Mărimea | 21 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 259 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 46.1 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 8.6 mm |
| Lățimea cheii cutie | 30.8 mm |
| Grosimea cheii inelare | 12.7 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 48-52 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | industrie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.