

Carotă TCT diametru 55 mm pentru găurire în metal și materiale speciale. Construcție din oțel carbon și YG10X cu acoperire de nitrur de titan, oferă performanță ridicată și durabilitate. Adecvată pentru tăierea orificiilor în oțel structural, inox, materiale plastice și compozite. Suport hexagonal 3/8″, adâncime de tăiere 25 mm.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 55 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.