

Carotă TCT profesională de 35 mm cu adâncime de tăiere de 25 mm, destinată găuririi în oțeluri de construcție, oțel inoxidabil, materiale plastice și materiale armate cu fibră de sticlă. Echipată cu suport tip hexagon 1/4″ (6.3 mm), lungime totală 103 mm și finisaj acoperit cu nitrură de titan pentru durabilitate sporită. Material de forare HSS 4341 pe bază de oțel carbon și YG10X.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 35 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.