

Carotă TCT de 32 mm cu acoperire de nitrur de titan, concepută pentru găurire profesională în oțel, inox și materiale plastice armate. Vârf hexagonal de 1/4″ pentru montare rapidă în berbecuri pneumatice și electrice. Profunzime de tăiere de 25 mm și lungime totală de 103 mm pentru acces în spații restrânse. Performanță superioară în material HSS 4341 cu suport din oțel carbon YG10X.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 32 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.