





Fierăstrău sabie de înaltă performanță cu putere 1050W și curs de 28 mm, perfect pentru tăierea precisă. Tăie lemnul până la 150 mm și metalul până la 10 mm grosime. Echipat cu schimbare rapidă a pânzei fără scule, suport standard și cablu de 3 m. Reglare viteza de tăiere 0-2500 min⁻¹ pentru diverse aplicații.
| Putere | 1050 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 0-2500 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Grosimea maximă de tăiere în lemn | 150 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în metal | 10 mm |
| Tip de suport pentru scule | normă |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cursa pânzei de ferăstrău | 28 mm |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Vibrație scăzută | nu |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule | da |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 92.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 103.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 25.65 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.39 kg |
| Setați conținutul | ferăstrău alternativ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.