Carotă TCT pentru metal cu diametru 19 mm, acoperită cu nitrur de titan pentru durabilitate și performanță superioară. Realizată din oțel carbon și YG10X, cu material de foraj HSS 4341 pentru tăiere rapidă și precisă. Suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm) și adâncime de tăiere 25 mm. Perfectă pentru găurire în oțel de construcție, oțel inoxidabil și materiale plastice cu armătură de fibră de sticlă.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală (ochelari, mănuși) atunci când lucrați.
| Diametru | 19 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.