




Mini drujbă electrică 18V cu ghidaj de 4 inchi (100 mm), perfectă pentru tăieturi precise și rapide. Alimentată de baterie Li-Ion 2000 mAh cu încărcător și încărcare rapidă în 1 oră. Dezvoltă viteze de tăiere până la 4.8 m/s cu 3200 rot/min, asigurând performanță constantă.
Soluție portabilă și ușor de manevrat pentru grădină și lucrări din casa.
| Cifra de afaceri | 3200 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Lungimea ghidajului | 4" (100 mm) |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Energia bateriei | 36 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Pasul lanțului | 0.3" (7.62 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.043" (1.1 mm) |
| Viteza max | 4.8 m/s |
| Numărul de celule | 26 |
| Numărul de dinți ai roții de antrenare a lanțului și pasul | 6 dinți x 7,62 mm |
| Ungere automată a lanțului | nu |
| Sistem rapid de tensionare a lanțului | nu |
| Mâner moale | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Presiunea sonoră | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.425 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.1 kg |
| Setați conținutul | a văzut |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.