

Carotă profesională cu diametru de 18mm, ideală pentru realizarea de găuri nete în oțel de construcție, oțel inoxidabil și materiale plastice armate cu fibră de sticlă. Fabricată din oțel carbon cu insert TCT acoperit cu nitrur de titan pentru durabilitate și performanță ridicată. Suport hexagonal 1/4″ (6.3mm) compatibil cu sisteme standard de fixare. Adâncime de tăiere de 25mm asigură stabilitate în operațiuni repetate.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 18 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.