

Set de 1000 capse dreptunghiulare din oțel, dimensionate 8×11,3mm, cu grosime de 0,7mm. Compatibile cu capsatorul YATO YT-7007, acestea sunt soluția perfectă pentru profesionaliști și pasionați în:
Oțelul de calitate asigură rezistență și ținere pe termen lung. Cantitatea mare din set le face economice pentru proiecte repetitive.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | YATO |
| Pentru | YT-7007 |
| Lungimea capsei | 8 mm |
| Lățimea capselor | 11.3 mm |
| Grosimea capsei | 0.7 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 1000 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.