

Bară extensie cu reducție pentru sisteme de impact, marca YATO, din oțel CrMo SCM-440 de înaltă rezistență. Conectare 1″ (F) cu ieșire 3/4″ (M), lungime 250 mm. Finisare fosfatată pentru protecție împotriva coroziunii. Diametrul capului 53 mm, raza tijei 33 mm.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea manerului | 1" (25.4 mm) (F) |
| Dimensiunea driverului | 3/4" (19.0 mm) (M) |
| Diametrul exterior al capacului | 53 mm |
| raza tijei | 33 mm |
| Lungime | 250 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.