

Primești un email când produsul revine în stoc:
Set cu 7500 de capse dreptunghiulare din oțel, dimensiuni 10×12,7mm, grosime 0,9mm. Ideal pentru lucrări de tapiţerie, dulgherie și finisări, acestea asigură fixare sigură și fiabilă a materialelor pe lemn sau alte suprafețe. Capacitate mare și versatilitate fac acest set o alegere practică pentru atelier sau șantier profesional.
| Gest | capse dreptunghiulare |
| Brand | VOREL |
| Lungimea capsei | 10 mm |
| Lățimea capselor | 12.7 mm |
| Grosimea capsei | 0.9 mm |
| Material | oţel |
| Numărul de piese din set | 7500 |
| Aplicație | tapiţerie |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.