

Polizor pneumatic compact de 50 mm cu viteza ajustabilă și 20.000 rpm, ideal pentru șlefuire fină și finisare de suprafețe. Funcționează la presiune maximă 0,63 MPa și necesită debit de aer 113 l/min. Suportul de scule M6 permite schimbarea ușoară a discurilor abrazive. Carcasă din compozit ușor, evacuare aer 360° și excentricitate 2,5 mm pentru o lucru echilibrat. Include conector pentru furtun, scut protector și știft de blocare. Vibrații reduse (2,3 m/s²) și nivel de zgomot 87 dB(A).
| Presiune de lucru max | 0.63 MPa |
| Brand | YATO |
| Debitul de aer necesar | 113 l/min |
| Cifra de afaceri | 20000 min⁻¹ |
| Diametrul maxim al echipamentului | 50 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | M6 |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | compozit |
| Reglarea vitezei | da |
| Evacuarea aerului rotativ | 360˚ |
| Excentricitate | 2.5 mm |
| Presiunea sonoră | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.3 ± 2.5 m/s² |
| Masa | 0.65 kg |
| Setați conținutul | polizor pneumatic |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.