







Cabină de sablare de 220L cu capacitate de depozitare abraziv până la 17L, cu presiune de lucru ajustabilă între 0.27-0.82 MPa. Echipată cu motor electric 12W la 230V, 50Hz și debit de aer necesar 424-707 l/min. Dimensiuni interioare 370-540x840x560mm permit lucrul cu piese diverse. Construcția din tablă metalică sablată asigură durabilitate, cu masă de 43kg și zgomot redus 63.5dB(A). Ideală pentru prelucrarea profesională a suprafețelor metalice.
Avertizări: Asigurați ușa înainte de lucru pentru a preveni vătămări grave. Deconectați mașina de la electricitate și aer înainte de întreținere. Curățați frecvent filtrul și colectorul de praf. Verificați periodic uzura duze, orificii și mănuși. Înlocuiți abrazivul când se uzează. Evitați umiditatea în conducte și abraziv. Nu depășiți presiunea maximă a aerului.
| Putere | 12 W |
| Brand | YATO |
| Presiunea de lucru | 0.27-0.82 MPa |
| Presiune maximă | 0.82 MPa |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Debitul de aer necesar | 424-707 l/min |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Volum abraziv max | 17 l |
| Capacitate | 220 l |
| Dimensiuni exterioare | 1380x940x580 mm |
| Dimensiunile piesei de lucru | 370-540x840x560 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Material | plăcuță metalică |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Tensiune de ieșire | 12 V d.c. |
| Curent de ieșire | 1 A |
| Presiunea sonoră | 63.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 65.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 43 kg |
| Setați conținutul | sablare |
| Conținutul setului cont. | bandă PTFE |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.