

Burghiu tarod M4 din oțel HSS M2 cu prindere hexagonală 1/4″, ideal pentru crearea filetelor în materiale diverse. Lunzime totală 39 mm cu lungime de foraj 6 mm. Material de calitate cu finisaj epilat și unghi filet de 60°. Pas filet metricu 0.7 mm cu înfăşurare grosieră pentru pornire sigură și filete precise.
| Mărimea | M4 |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 39 mm |
| Lungimea piesei de foraj | 6 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungimea suportului de scule | 14 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 0.7 mm |
| Material | HSS M2 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Unghiul filetului | 60 ˚ |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.