

Instrument de filare din oțel HSS M2 cu prindere în formă de hexagon de 6.3 mm, potrivit pentru burghiu portabile și mașini cu viteză redusă. Filetarea metrică M10 cu pas de 1.5 mm și unghi de 60° asigură filete de calitate. Lungime compactă de 59 mm cu zona de foraj de 15 mm. Finisaj epilat pentru durabilitate sporită și performanță optimă în aplicații profesionale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | M10 |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 59 mm |
| Lungimea piesei de foraj | 15 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungimea suportului de scule | 14 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Material | HSS M2 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Unghiul filetului | 60 ˚ |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.