

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie tubulară de impact din oțel CrMo SCM-440, proiectată pentru lucru intens cu șurubelnițe pneumatice și burghie cu impact. Cap hexagonal scurt 27 mm, finisaj fosfatat protector și sistemul AS-DRIVE asigură aderență și durabilitate maximă.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1" (25.4 mm) |
| Dimensiunea capacului | 27 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 46 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 54 mm |
| Lungime | 59 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.