



Burghiu profesional SDS-Plus cu diametru 25 mm și lungime totală 460 mm, echipat cu lama tip X din carbură DD. Duritate 40 HRC și vârf în cruce cu margini de tăiere suplimentare asigură penetrare rapidă în beton armat. Caracteristica de autofiletare și spirală simplă permit extragerea eficientă a materialului excavat.
Caracteristici principale:
| Diametru | 25 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 375 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Duritate | 40 HRC |
| Material lamei | DD carbide |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | singur |
| Margini de tăiere suplimentare | da |
| Lipire automată | da |
| Aplicație | beton armat cu plasă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.