






Mașină de carotat profesională cu putere de 2200 W, ideală pentru forajele precise în beton armat, beton și piatră naturală. Echipată cu sistem de răcire cu apă pentru a preveni supraîncălzirea și a asigura calitate superioară a carotajului. Diametrul forajului ajustabil între 12-180 mm cu suport stabil inclus în pachet.
| Aplicație | beton armat cu plasă |
| Brand | YATO |
| Putere | 2200 W |
| Cifra de afaceri | 1200 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 1-1/4 UNC |
| Diametru racord apa | 1/4" (6.3 mm) |
| Diametrul forajului | 12-180 mm |
| Lungimea forajului | 150-450 mm |
| Presiune superioară | 0.5 MPa |
| Răcire cu apă | da |
| Stand/trepied | da |
| Impact | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.90 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 12 kg |
| Setați conținutul | instalație de foraj |
| Compatibil cu(e) | YT-60371 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.