




Burghiu profesional cu sistem de fixare SDS-Plus, ideal pentru forare în beton armat cu plasă de armătură. Vârful în cruce (X-tip) asigură tăiere eficientă și evacuare superioară a detritus-ului, reducând efortul de forare.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 100 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Duritate | 40 HRC |
| Material lamei | DD carbide |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | singur |
| Margini de tăiere suplimentare | da |
| Lipire automată | da |
| Aplicație | beton armat cu plasă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.