

Burghiu pentru beton cu suport SDS-Plus, vârf în cruce pentru penetrare rapidă și stabilă. Diametru 6 mm, lungime totală 300 mm cu lungimea piesei de lucru 220 mm. Material 40Cr cu lamă din carbură YG-11C și spirală dublă pentru evacuare eficientă a pulberii. Adecvat pentru beton standard, beton gazos și materiale silicate. Finisaj epilat pentru durabilitate și protecție optimă.
| Diametru | 6 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 300 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 220 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | YG-11C |
| lamă tip | X-tip |
| Tip spirală | dubla |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.