

Burghiu HSS-TiN cu diametru de 8,5 mm și prindere hexagonală (1/4″), special tratat cu nitrură de titan pentru durabilitate și performanță superioară. Unghi de foraj 135° și punct de despiciere asigură pătrundere rapidă și controlată. Material HSS 4241 de calitate, conform DIN 338. Lungime totală 117 mm cu lungimea de lucru de 75 mm, potrivit pentru găurire în oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și oțel laminat la rece.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 117 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 75 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.