

Burghiu de calitate profesională, diametru 8mm, cu prindere hexagonală 1/4″ (6.3mm). Fabricat din HSS 4241 cu acoperire de nitrură de titan pentru durabilitate și rezistență termică superioară. Unghiul punctului de foraj 135° asigură performanță optimă la forarea metalelor.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 117 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 75 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.