
















Cositoare robustă pe benzină cu autopropulsie, lățime de tăiere 460 mm și motor LONCIN de 2,4 kW (3,26 CP). Oferă 8 niveluri de reglare a înălțimii tăieturii (25-75 mm) și sistem cu descărcare în coș (62 l), laterală și din spate, plus funcție de mulching. Motor cu răcire pe aer și supapă deasupra capului asigură performanță constantă la turații de 2.800 rot/min. Rezervor de combustibil de 0,9 l și carcase din metal robust. Ideal pentru măturarea regularizată a gazonului în spații medii și mari.
| Caracteristici | descărcare din spate |
| Brand | YATO |
| Putere | 2.4 kW |
| Capacitatea motorului | 139 cm³ |
| Cifra de afaceri | 2800 min⁻¹ |
| Lățimea de tăiere | 460 mm |
| Înălțimea de tăiere | 25-75 mm |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 8 |
| Capacitate coș | 62 l |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 0.9 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 0.5 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Tipul de unitate | autopropulsat |
| Tip motor | LONCIN LC1P65FE |
| Tip bujie | F7RTC |
| Tip filtru de aer | T323 |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Diametrul cercului | față: 7" (178 mm) x2 |
| lumină | da |
| Mâner moale | da |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Presiunea sonoră | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 94.46 ± 0.93 dB(A) |
| Vibrații | 7.618 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 33.6 kg |
| Compatibil cu(e) | YT-855487 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.