

Burghiu de preciziune din oțel rapid HSS 4241, acoperit cu nitrură de titan pentru o durabilitate sporită. Cu diametru de 6,5 mm și unghi de punct de 135°, este ideal pentru găurire în oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și oțel laminat la rece. Prindere hexagonală compatibilă cu șlaguri și dispozitive de reglare rapidă, lungime totală 121 mm.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 6.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 121 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 63 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.