

Burghiu din oțel rapid cu acoperire nitrură de titan, potrivit pentru lucrări de precizie pe oțel laminat la rece, inoxidabil și oțel rezistent la acizi. Lungimea totală de 80 mm și unghiul punctului de foraj de 135° asigură găurire eficientă. Prinderea hexagonală 1/4″ (6,3 mm) este compatibilă cu cele mai comune dispozitive de ghidare.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 80 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 30 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.