

Burghiu profesional din oțel rapid HSS 4241, acoperit cu nitrură de titan pentru performanță superioare și durată de viață extinsă. Diametru 10mm cu lungime totală de 133mm și prindere hexagonală 1/4″ (6.3mm), compatibil cu berbecuri cu încărcătură hexagonală. Unghi de vârf de 135° și punct de despicațiune pentru inițiere precisă, potrivit pentru prelucrarea oțelului inoxidabil, oțelului rezistent la acizi și oțelului laminat la rece. Conform DIN 338.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 133 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 87 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.