









Suflantă/aspirator pe benzină cu motor 2 timpi 25.4 cm³ (0.75 kW), capabilă de aspirare, suflare și mărunțire frunze. Viteza aerului suflat până la 252 km/h cu eficiență de 540 m³/min, perfectă pentru curățarea curților și grădinilor. Sac colector de 35 l, motor cu răcire pe aer și consum eficient de combustibil (proporție 25:1).
| Caracteristici | aspirarea |
| Brand | YATO |
| Putere | 0.75 kW |
| Capacitatea motorului | 25.4 cm³ |
| Cifra de afaceri | 7000 min⁻¹ |
| Eficiența suflarii | 540 m³/min |
| Viteza aerului suflat | 252 km/h |
| Capacitate sac | 35 l |
| Proporția de combustibil și ulei | 25:1 |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 0.45 l |
| Răcire | aer |
| Tip bujie | L7RTC |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Numărul de cicluri din motor | 2 |
| Presiunea sonoră | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 106.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.132 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 5.7 kg |
| Setați conținutul | suflante |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.