
Set de 10 burghie HSS cu diametru 2,8 mm, special concepute pentru găurire în oțel și metale. Cu suport cilindric și lungime totală de 60 mm, burghiele sunt durabile și eficiente pentru lucrări de precizie. Ideale pentru asamblări metalice, construcții și reparații în ateliere sau fabrici.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2.8 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime | 60 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 35 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.