
Set de 5 burghie pentru metal de 11 mm, fabricate din oțel HSS 4241 de calitate superioară. Lungime totală 142 mm cu lungimea piesei de lucru 94 mm, muntar cilindric standard. Finisaj epilat și unghi de foraj 135° asigură penetrare rapidă și precis în oțel. Punct de despicare integrat reduce necesitatea centruirii preliminare.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 11 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime totală | 142 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 94 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.