

Burghiu din oțel rapid HSS 6542, diametru 4.8 mm, cu prindere hexagonală 1/4″. Lungime totală 86 mm, cu vârf despicator pentru o apăsare inițială sigură și o penetrare ușoară. Unghiul vârfului de 135° asigură performanță optimă. Aplicabil pe oțel inoxidabil, oțel cu carbon ridicat, fontă și alte materiale. Finisaj lustruit și epilat pentru o durabilitate crescută.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 86 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 52 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.