





Primești un email când produsul revine în stoc:
Dispozitiv profesional de foraj cu impact, echipat cu suport SDS-Plus pentru schimbarea rapidă a sculelor. Puterea de 850W și energia de impact de 3J permit lucrul eficient în beton până la 26 mm diametru, metal până la 13 mm și lemn până la 40 mm. Viteza de rotație reglabilă electronic și comutator de sens de rotație oferă control complet asupra muncii.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Putere | 850 W |
| Cifra de afaceri | 0-1100 min⁻¹ |
| Energia de impact | 3 J |
| Frecvența cursei | 0-4900 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 26 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 40 mm |
| Impact | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Poziționarea sculei în suport | da |
| Indicatoare LED | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 91.8 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.8 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 15.810 ± 1.5 / 14.092 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.6 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.