

Burghiu din oțel rapid HSS 6542, diametru 10,5 mm, ideal pentru găurire precisă în oțel, fontă și inox. Prindere hexagonală 1/4″ (6,3 mm) se adaptează la majoritatea șurubelniților și mașinilor de găurit. Unghiul de 135° asigură o tăiere eficientă, cu punct de despicație pentru o inițiere fără alunecare. Lungime totală 133 mm cu lungime de lucru optimizată.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 10.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 133 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 87 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.