




Autofiletantă-bormasina 18V fără perii cu cuplu maxim de 45 Nm, versatilă pentru înșurubare și foraj precis. Viteze reglabile electronic cu două trepte de rotație (0-500 și 0-1450 rpm) permit controlul optim pentru diferite materiale. Echipată cu baterie Li-Ion 2000 mAh cu timp de încărcare de 1 oră și suport autocentrant 13 mm. Caracteristici profesionale includ frână ax, comutator de sens, regim de operare selectabil și iluminare LED a zonei de lucru pentru vizibilitate maximă.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 45 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-500 / 0-1450 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Tip motor | fără perii |
| Impact | nu |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 13 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 82.0 ± 5.0 dB(A) |
| Putere acustică | 90.0 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.3 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.8 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.