

Burghiu de înaltă performanță, diametru 14 mm, fabricat din oțel rapid HSS-E Co (HS6-5-2-5) cu proprietăți superioare de rezistență la temperaturi ridicate. Unghiul punctului de foraj de 135° și punct de despicare asigură pătrundere rapidă și netedă în metale grele. Material robust cu rezistență la tracțiune >900 N/mm², ideal pentru oțel rezistent la coroziune, inoxidabil, fontă și metale neferoase.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 14 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 160 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 108 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS-E Co HS6-5-2-5 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Standard | PN-EN ISO 4957:2002(U) |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Rezistență la temperaturi ridicate | da |
| Rezistență la tracțiune | >900 N/mm² |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | otel rezistent la coroziune |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.