




Pistol de impact electric profesional cu putere de 1100W, capabil să dezvolte un cuplu maxim de 800 Nm. Dispune de 4 tubulare în set (24mm, 30mm, 32mm, 36mm) și suport de scule 3/4″. Ideal pentru demontare și montare de piese, cu cablul de 4m care asigură flexibilitate în muncă. Funcționează la tensiune standard 230-240V.
| Putere | 1100 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 2200 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 4000 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 800 Nm |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 10.04 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 4.1 kg |
| Setați conținutul | cheie cu impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.