

Burghiu profesional cu diametru de 5,5 mm, fabricat din oțel rapid HSS 6524 și tratat cu nitrură de titan pentru rezistență sporită la uzură. Cu unghi de foraj de 135° și punct de despicare pentru ghidare precisă, este ideal pentru găurirea oțelului inoxidabil, oțelului laminat la rece și metalelor rezistente la coroziune.
Caracteristici:
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 5.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 93 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 57 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.