

Burghiu de înaltă calitate pentru perforarea oțelului și altor materiale metalice dure. Fabricat din material HSS 6524 cu acoperire de nitrură de titan, asigurând durabilitate și viteză de lucru sporită. Diametrul 4,8mm este ideal pentru aplicații generale de prelucrare metale.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 86 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 52 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.