

Lamă profesională din oțel 65Mn, compatibilă cu lanțurile YT-849451, specifică pentru ferăstraie cu lanț de uz profesional și casnic. Lungimea ghidajului de 400 mm și grosimea de 8,2 mm asigură stabilitate și durabilitate în timp. Sistemul de ungere automată a lanțului protejează la uzură și prelungește durata de viață a echipamentului. Montare tip U cu 4 nituri și rulment pe role pentru funcționare liniștit.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-849451 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 0.325" (8.25 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 66 |
| Lungimea ghidajului | 16" (400 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | U |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 4 |
| Numărul de dinți | 12 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.