

Burghiu profesional din material HSS 6524 cu acoperire de nitrură de titan pentru durabilitate extinsă. Diametru 4,2 mm, lungime totală 75 mm și unghi de foraj 135°. Echipat cu punct de despicare dublu pentru performance optim la penetrare. Suportul cilindric se adaptează la majoritatea mașinilor de găurit. Potrivit pentru găurire în oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și oțel laminat la rece.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 4.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 75 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 43 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6524 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.