




Unealtă electrică robustă, ideal pentru curățarea și îndepărtarea buruienilor, mușchilor și plantelor mici de pe suprafețe diverse. Cu putere de 400W și viteză de taiere de 1800 rot/min, asigură o cură eficientă pentru terase, trotuare și alte zone. Caracteristici: mâner moale ergonomic, stâlp telescopic pentru atingerea ușoară a zonelor înalte, suport hexagonal pentru schimbarea rapidă a perii. Setul include perie de plastic și perie metalică, mâner suplimentar și capac protector. Tensiune 230-240V, cablu 35 cm.
| Putere | 400 W |
| Brand | YATO |
| Viteza de taiere | 1800 min⁻¹ |
| Diametrul periei | 110 mm |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Telescopic | da |
| Mâner moale | da |
| Lungimea cablului | 35 cm |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx0.75 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 83.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.2 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.2 kg |
| Setați conținutul | dispozitiv |
| Aplicație | îndepărtarea buruienilor, mușchilor și a altor plante mici care cresc pe sol |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.